Par mums

Sveiki, draugi!

Domāju, ka vispirms mums jāiepazīstas!

Mani sauc Margo, un es esmu zīmola LASHPROVOCATOR dibinātāja.

Es esmu praktizējoša meistare un apmācību trenere skropstu pieaudzēšanā, spīkers konferencēs, apmācību programmas autore un čempionātu uzvarētāja augstākajās kategorijās.

Skropstu pieaudzēšanas jomā strādāju jau vairāk nekā 10 gadus. Industrija attīstījās manā acu priekšā no biezajām un cietajām skropstām līdz estētiskiem un maigiem risinājumiem.

 

Kāpēc radās ideja izveidot savu zīmolu?

Katru reizi, pēc apmācībām, pirmais jautājums bija: "Kādus materiālus labāk iegādāties?" Kā meistare, es vienmēr biju meklējumos pēc tā īstā, ideālā, materiāla. Nebija neviena zīmola, kur man patika visi produkti. Dažiem no tiem bija savas priekšrocības, bet citiem – atkal savādākas. Un, dažkārt, tos pat nevarēja iegādāties Latvijā.

 

Tā radās Lashprovocator!

Pēc vairākiem paraugu mēģinājumiem no dažādiem ražotājiem, mēs atradām to, kas mūs tuvināja mērķim. Tad sekoja posms - sadarbība ar citiem darba meistariem un treneriem! Jo viena lieta ir tas, ja materiāls apmierina tikai mani, bet pavisam cita, ja tas ir ērti izmantojams arī citiem meistariem. Mēs visi esam dažādi, ar dažādām tehnikām un ieradumiem, tāpēc bija svarīgi ņemt vērā visus viedokļus!

Tāpēc, pamatojoties uz meistaru atsauksmēm, mēs izstrādājām mūsu produktus.

Par to mēs esam ļoti pateicīgi visiem meistariem, kas piedalījās šajā pasākumā!

 

Kas tika sasniegts rezultātā?

Kvalitatīvi materiāli, ar kuriem ērti strādāt gan profesionāļiem, gan iesācējiem.

Mūsu melnās skropstiņas ir patiešām melnā krāsā, bez zilas vai pelēkas nokrāsas.

Brūnas skropstiņas nav rudas, bet gan melnās šokolādes krāsā, kas ir ļoti moderns trends, kas ir piemērots gan blondīnēm, gan brunetēm!

Līmes ir ļoti ātras un stabilas. Nēsāšanas laiks: 6-8 nedēļas.

Gēlveida skropstu noņēmējs ir kļuvis par meistaru vismīļāko produktu. Tā ir ļoti ērta lietošanā un ievērojami samazina darba laiku.

Pie mums Jūs varat viegli atrast visu, kas nepieciešams darbam.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu